JOGO DE CAPOEIRA – ROZPOCZĘCIE WAKACJI W STYLU REGIONAL – to wydarzenie na które Akademia Sztuki Capoeira UNICAR Rzeszów ma zaszczyt zaprosić wszystkich Graczy Capoeira oraz tych, którzy jeszcze nie mieli możliwości spróbować się w Grze Capoeira.
W dniach od 22 do 24 czerwca, jak zawsze na warsztatach JOGO DE CAPOEIRA głównie skupiać się będziemy na Grze w Roda, weźmiemy także na warsztat kilka aspektów gry Capoeira Regional takich jak tradycje Capoeira Regional oraz jej historie. Panel dyskusyjny z znawcami tej sztuki, wzbogaci wiedzę wszystkich uczestników i pozwoli na ugruntowanie naszej wiedzy na temat tej dyscypliny sportu.
Dodatkową atrakcją warsztatów będzie projekcja pierwszego polskiego filmu dokumentalnego na temat Capoeira. EU SOU CAPOEIRA- JESTEM CAPOEIRA, opisuje historię ponad 20 lat Capoeira w Polsce, powiada o Adamie Fabie-Contra Mestre Sem Memoria, człowieku który ta fascynującą dyscyplinę sportu sprowadził do Polski i przyczynił się do rozpowszechniania się jej naszym kraju oraz w Europie. Seans odbędzie się w jednym z rzeszowskich kin, poprzedzony spotkaniem z głównym bohaterem filmu Adamem Fabą, jak również z reżyserem i producentem Jakubem Czapczyńskim.
Niebawem szczegółowy plan, lista gości i kilka informacji na temat dodatkowych niespodzianek towarzyszących wydarzeniu;]
Dołącz do Gry – Jogo de Capoeira!

Share This