Galera!!!

Z radością informujemy, iż od stycznia 2023 w naszej Akademii Sztuki Capoeira w Rzeszowie organizujemy dodatkowe zajęcia ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Po naszych ostatnich warsztatach na których Pani Agnieszka Kantorowska poprowadziła zajęcia z Jogii odpowiadamy na Wasze zainteresowanie.

W każdy poniedziałek już od 09 stycznia 2023 w godzinach:

17:30 – 18:30 dzieci w wieku od 6 lat do 12lat

18:45 – 20:00 młodzież i dorośli od 13 lat wzwyż.

Koszty:

Karnet miesięczny 120 zł

Pojedyncze zajęcia 45 zł

Adepci Akademia Sztuki Capoeira Rzeszów za darmo.

Kontakt i zapisy:

Tel- 577 100 588

E- mail – agnieszka@jogowanie.pl

Agnieszka Kantorowska – trenerka supermocy dzieci i dorosłych, instruktor jogi, rekreacji ruchowej, coach i trener mentalny. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu jogi oraz treningu mentalnego dzięki czemu jej uczniowie mogą uzyskać równowagę nie tylko w przestrzeni ale i w umyśle.

Poprzez ruch i oddech pomaga swoim uczniom zregenerować ciało, zwiększyć jego elastyczność, poprawić koncentrację. Osiąga to dzięki połączeniu autorskiej i właściwie prowadzonej praktyce jogi oraz treningowi mentalnemu.

Najmłodszych zaprasza do bajkowego świata jogi , gdzie oprócz jogowych pozycji dzieci trenują swoją uważność i wyobraźnię, poznają sposoby na oswojenie stresu i mają szansę poprawić swoją koncentrację.

Dorośli mogą liczyć na praktykę, która pozwoli rozciągnąć ich ciała po pracy, ale nie zabraknie też asan wzmacniających całe ciało. Na koniec każdych zajęć czeka prowadzona relaksacja, która uspokoi rozbiegany umysł i pozwoli się odprężyć.

Na co dzień Agnieszkę można spotkać na zajęciach jogowania w przedszkolach, szkołach a także na zajęciach indywidulanych. Można też jej słuchać na okrągło – wystarczy włączyć autorskie bajki edukacyjne na kanale Bajkowanie.

Dołącz do Gry – Trenuj Capoeirę oraz Jogę ??

Share This